poniedziałek, 17 kwietnia 2017

Nowy plan!

Wesołych Świąt wszystkim! To tak na sam początek. Mam nadzieję, że święta minęły Wam w miłej i przyjaznej atmosferze. :D

Powiem, że zastanawiałam się długo, co zrobić z tym blogiem,bo mam napisanych 10 rozdziałów w przód. Dlatego wydaje mi się, że moja decyzja może was nieco zaskoczyć, bo... postanowiłam napisać to opowiadanie od nowa. Choć, może nie tyle co całkiem na nowo, a po prostu nieco w innym miejscu je zacząć.

Aby zobrazować Wam o co mi chodzi, stworzyłam tą koślawą oś czasu i ponumerowałam chronologicznie pewne części opowiadania.

Gwiazdką oznaczyłam miejsce, w którym zaczęłam opisywać historię, więc jak widać, jest w połowie. Po 4 elemencie planowałam napisać 1 i 2 (1 już zaczęłam). Ale tak sobie pomyślałam, że najlepszym rozwiązaniem byłoby zaczęcie historii w elemencie 2.

Dzięki temu powoli będą wprowadzać każdą nową postać, a właściwie te, które już znacie, ale nie potraficie ich odróżnić. Dla mnie to pestka, gdyż ja znam ich przeszłość, ich historię, ale chyba nie pomyślałam, że ktoś może się w tym zagubić.

Dlatego nim dodam jakiś sensowny rozdział może minąć trochę czasu, bo chcę mieć przynajmniej 4 posty w przód. I na razie rozpisuję sobie wszystkie wątki od nowa, może coś też zmienię.

Tak pro po, dodaję ten post, bo napisałam, że wróciłam, a nic nie dodałam. :D Także żeby nie było jestem i POWOLI nadrabiam Wasze! Ale nadrabiam! I swoje też coś robię. :)

Pozdrawiam ciepło!

6 komentarzy:

 1. Niegłupi pomysł, może wreszcie zacznę ogarniać, kto jest kim. xD
  Powodzenia w nadrabianiu, przyda się. xD

  OdpowiedzUsuń
 2. Ah, a ja zamuliłam i dopiero nadrabiam zaległości ;/
  Cieszę się, że wychodzisz na prostą :D
  No i w końcu zacznę ogarniać kto jest kim xD
  Powodzenia i pozdro!
  K.L.

  OdpowiedzUsuń
 3. Spoko, też jestem w rozsypce. xD

  Rób, jak uważasz, że będzie najlepiej. W końcu pisanie służy głównie dla pożytku autora, a czytelnicy jak kochają, to zrozumieją. :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Idzie mi bardzo źle. Nic nie nadrobiłam u nikogo, ale za to napisałam dwa rozdziały XD

  OdpowiedzUsuń
 5. Hej, po wielu miesiącach zapraszam wreszcie na nowy rozdział. :D

  OdpowiedzUsuń